Wybierz kategorię, która Cie interesuje
Strona główna/Blog/Wino mszalne Vino De Misa Dulce

Wino mszalne Vino De Misa Dulce

Autor: admin_winosfera
WINO MSZALNE DE MULLER VINO DE MISA DULCE

Tradycyjnie na Wielkanoc, na naszych stołach królują muślinowe baby, pięknie udekorowane mazurki, puszyste serniki oraz kremowe paschy. Do przepysznych słodkości polecamy Państwu słodkie wino DE MULLER VINO DE MISA DULCE.

Jest to hiszpańskie wino o kolorze bursztynu z mahoniowymi refleksami wywodzące się z powstałej w 1851 r. historycznej winnicy De Muller. Przez ponad pół wieku winnica zaopatrywała Watykan w papieskie wina. W 1942 r odwiedził ją przedstawiciel papieża Tedeschin, na cześć jego wizyty powstało w De Muller pierwsze wino mszalne. Od tego czasu Bodegas De Muller specjalizuje się w produkcji wina liturgicznego zgodnie z wytycznymi Kościoła oraz we współpracy ze specjalistami w tej dziedzinie.

Obecnie Vino de Misa można spotkać na pięciu kontynentach. Kupaż Granacha Blanco i Macabeo doskonale sprawdzi się jako towarzysz deserów oraz aperitif. W nosie cudownie słodkie, wyczujemy toffi i karmel. W ustach złożone, pierwsze skrzypce gra skórka pomarańczy, która ustępuje kandyzowanym owocom, toffi, wanilii i rodzynkom.

ZAMÓW WINO I ODBIERZ W SKLEPIE