Wybierz kategorię, która Cie interesuje
Strona główna/Blog/Trzy Sfery w Kinie Czary

Trzy Sfery w Kinie Czary

Autor: admin_winosfera

Winosfera to miejsce, które łączy w sobie pasję do wina i uwielbienie dla jedzenia. Jest bezpośrednim importerem sfermentowanego soku z winogron i prezentuje autorską i pełną niespodzianek kuchnię spod ręki chefa Bartka Brzuski.

Winosfera ma również w sobie coś bardzo wyjątkowego. Mieści się w niej legendarne, opisane przez Tyrmanda w "Złym" Kino Czary. To właśnie w tym kinie pojawi się wydarzenie niespotykane – "Trzy Sfery w Kinie Czary". Warsztaty odbędą się pod okiem sommelierów, którzy poprowadzą tematyczne degustacje. Kieliszek w dłoni, film na ekranie i emocje unoszące się w powietrzu. Trzy pomysły na ugryzienie wina, trzy sfery – Wino na co dzień, Wino na Płótnie i Wino na mapie – trzy filmy, trzy degustacje i o wiele więcej niż trzy kieliszki wina! Bilety w cenie już od 40 PLN, co daje szansę na odwiedzenie wszystkich trzech warsztatów.

Warto przyjąć zaproszenie, rozejrzeć się po sklepie, zajrzeć do specjalnie przygotowanego menu w restauracji i dać się wciągnąć w czarodziejski świat wina w Kinie Czary. Winosfera to wielka przestrzeń, gdzie znajdzie się miejsce dla każdego spragnionego wrażeń i wina.