Wybierz kategorię, która Cie interesuje
Strona główna/Blog/OFERTA SPECJALNA - FIRST MINUTE

OFERTA SPECJALNA – FIRST MINUTE

Autor: Rafał Sekowski
 
Chociaż w październiku nie myślimy z reguły o świętach Bożego Narodzenia, a słońce pomimo wkradających się jesiennych barw potrafi czasem mocno przygrzać, my już dziś chcemy pomóc Wam zaplanować i przygotować prezenty dla kontrahentów, znajomych, rodziny, czy przyjaciół. Święta to przede wszystkim wspomnienia, a wybrane przez nas wina to nie tylko jakość i smak, ale również historie kryjące się za każdą butelką.
 
Nasza propozycja jest następująca:
 
WYBIERZ JUŻ TERAZ JEDNO LUB WIĘCEJ Z PONIŻSZYCH WIN, SKORZYSTAJ Z MEGA RABATU, ZAMÓW W JEDNYM Z NASZYCH SKLEPÓW LUB NA STRONIE WWW I….…
 
……ŚPIJ SPOKOJNIE, BO PREZENTAMI NA ŚWIĘTA ZAJMIE SIĘ NASZ ZESPÓŁ!
 
 
 
Czy to prawda, że La Gioconda urodziła się w Vignamaggio? I że po winnicy przechadzał się Leonaro da Vinci? Czy namalowany przez geniusza włoskiego renesansu obraz naprawdę przedstawia córkę właściciela Vignamaggio? Pewności nigdy mieć nie będziemy, ale pozostaje nam legenda, natomiast Chianti Riserva di Monna Lisa stanowi prawdziwe arcydzieło winiarstwa. Sięgajmy po nie zawsze przy wyjątkowych okazjach, cieszmy się mariażem sztuki i dobrego smaku!
 
 
Wino stworzone w 2003 roku dla uczczenia 150-lecia powstania winnicy. Nazwa upamiętnia pierwszy biznes rodziny Cousino – fimę górniczą Lota, jedną z najważniejszych w XIX wiecznym Chile.
Cabernet Sauvignon i Merlot pochodzą z najlepszych i najstarszych parceli, posadzonych u stop Andów odpowiednio w 1932 i 1981 roku.
Ikona winnicy, bordoski blend w klasycznym, dostojnym stylu. Dobrze wiedzieli, co wybrać na swoje urodziny …
 
 
Prawdziwy rewolwer, w pełni „naładowane wino” pięcioma soczystymi odmianami: Merlot 73%, Malbec 10%, Cabernet Franc 8%, Petit Verdot 8%, Syrah 1%. Bordoski blend z antypodów Europy, wino warte uwagi. Nietuzinkowe, bogate, niesłychanie zrównoważone i eleganckie. Dymiący pistolet z kolekcji SOHO!
 
 
Serenissima nazywano kiedyś Republikę Wenecką, historycznie jeden z najbogatszych ośrodków kupieckich Europy na przestrzeni od średniowiecza po koniec XVIII wieku.
Gwiazda pośród kupiectwa w basenie Morza Śródziemnego. Region błyszczał dawniej, błyszczy również współcześnie właśnie dzięki takim gwiazdom jak Opere Serenissima - szlachetne wino musujące, idealne na elegancki, świąteczny stół.
 
 

ZOBACZ WINA Z OFERTY SPECJALNEJ W NASZYM KATALOGU

O szczegóły pytaj naszych sommelierów w sklepach:
 
WARSZAWA - Chłodna 31 | Rafał Sękowski | tel. 885 884 273 | rafal.sekowski@winosfera.pl
 
BYDGOSZCZ - Gimnazjalna 6 | Sebastian Loskot | tel. 664 610 810 | sebastian.loskot@winosfera.pl
 
POZNAŃ - Dąbrowskiego 97A | Adam Walkowiak | tel. 723 714 000 | adam.walkowiak@winosfera.pl