Wybierz kategorię, która Cie interesuje
Strona główna/Blog/27.03 degustacja win SoHO z Amber Hutton

27.03 degustacja win SoHO z Amber Hutton

Autor: admin_winosfera

Degustacja win SoHo z Nowej Zelandii.

 

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w Polsce i w trosce o Państwa bezpieczeństwo  degustacja została odwołana.

(decyzja z dnia 13.03.2020).

 

 

 

Spotkanie poprowadzi Amber Hutton przedstawicielka winnicy SoHo! 

Piątek, 27 marca 2020 roku, godz. 19, Kino Czary
Winosfera ul. Chłodna 31, Warszawa

Degustacja w języku angielskim.

Cena 49 zł/os.
W cenie wina i przekąski szefa kuchni

 

„Naszą pasją jest wino, naszą muzą jesteście Wy”

Te słowa Rachel Carter, właścicielki Soho Wines, obrazuje jej szczególne podejście do winiarstwa i rynku. Jak mówi: wina Soho wyjątkowo ucieleśniają pasję do życia, kultury i rozrywki.

Szczególne zamiłowanie do twórczości słynnych projektantów mody odzwierciedla się niemal w każdej butelce wina Soho. Nowoczesne, stylowe, nieco ryzykowne działania modowe, pomogły ukształtować własne, charakterystyczne, nietradycyjne opakowania i, co najważniejsze, ich zawartość! Pomimo działania w oparciu o niekonwencjonalny etos, zakorzeniony w surowej kreatywności i chęci bycia jedną z najbardziej nagradzanych  butikowych firm winiarskich NZ, Soho szanuje tradycyjny proces produkcji wina, niezauważalnie przesuwa granice, dzięki czemu jest obecnie ikoną nowoczesności.  

Soho Wines to niezwykle interesujące przedsięwzięcie nowozelandzkiej businesswoman Rachel Carter. Będąc właścicielką świetnie prosperującej firmy, specjalizującej się w produkcji zakrętek do win, ponad 12 lat temu sprzedała swoje udziały i zajęła się winiarstwem, początkowo bazując na rodzinnej winnicy Carter Estate. Jako osoba szalenie energiczna nawiązała współpracę z najlepszymi winiarzami trzech naczelnych regionów kraju Waiheke Island, Marlborough i Central Otago i w ich posiadłościach stworzyła kolekcję win Soho, z których każdemu nadano niepowtarzalny styl i osobowość.

Rachel z pewnością jest osobą, której niebywała energia nadaje kształt całemu przedsiębiorstwu. Firma koncentruje się na produkcji ekologicznej, do minimum ograniczając wpływ czynników zewnętrznych, jednocześnie robi furorę w przemyśle winiarskim zarówno po względem ogromnej ilości zdobywanych nagród, ale również ze względu na wyjątkowy, elektryzujący marketing i przemyślaną działalność charytatywną.

Zespół Soho to głównie piękne, energiczne kobiety, zafascynowane modą, muzyką i winem.

Amber Hatton pracuje w Soho od samego początku, obecnie kieruje zespołem sprzedaży Soho i współpracuje z producentami i winiarzami. Nie tylko dba o sprzedaż, ale również bierze czynny udział w powstawaniu konkretnych win. Nie tylko umiejętności sprzedażowe są jej atutem, ale również wyrafinowane podniebienie. To jest jej żywioł, w którym się świetnie odnajduje. Kiedy nie pracuje nad kolejną kolekcją win, nie organizuje promocji sprzedażowej, nie leci akurat na drugą stronę świata, żeby promować Soho Wines, znajdziecie ją surfującą na wybrzeżach Nowej Zelandii, albo tańczącą na parkiecie!

Wow Soho Wines!

 

Rezerwacje miejsca:
Rafał Sękowski (Head Sommelier)
tel. 885-884-273,e: rafal.sekowski@winosfera.pl

ZOBACZ i ZAMÓW WINA SOHO